مقالات

دلایلی برای انتخاب سنگ های چینی طرح چوب 1400

سنگ های چینی

در درنیکا، ما اخیراً سنگ های چینی با ظاهر چوب را به نمایشگاه خود اضافه کرده‌ایم و دلیل خوبی هم دارد: این سنگ ها جایگزینی جذاب و کم تعمیر برای کفپوش‌های چوبی سنتی هستند. اگر ظاهر کفپوش های چوبی کلاسیک را دوست دارید (اما شک داشتید که این ماده در خانه یا محل کار شما معنی پیدا کند)، خوش شانس هستید! در اینجا چند مورد از دلایلی وجود دارد که ممکن است ارزش انتخاب سنگ های چوبی چینی را به جای کفپوش های چوبی سنتی داشته باشد:

کاربرد سنگ چینی ( کریستال ) لایبید

1. شما در مناطق مرطوب زندگی می کنید

سنگ های چینی مقاوم در برابر آب و غیر متخلخل هستند، به این معنی که در مقایسه با چوب طبیعی، بهتر در محیط هایی با رطوبت محیطی بالاتر (مانند کرج و مناطق شمالی و جنوبی مرطوب) و همچنین در معرض مستقیم آب قرار می گیرند. علاوه بر این، سنگ های چینی در زیر پا خنک هستند – در آب و هوای گرمسیری ما یک امتحان خوشایند است.

2. گزینه های متفاوت سنگ های چینی را دوست دارید

کاشی های چینی، حتی با ظاهر چوبی، دارای تنوع بی پایانی از سایه ها و الگوها هستند که به شما این امکان را می دهد که کفپوش خود را واقعاً سفارشی کنید. خواه ظاهر کفپوش چوبی کلاسیک را دوست داشته باشید، یا ظاهری مدرن‌تر از یک کف چوبی را متصور شوید (شاید در یک ظاهر سیاه یا سفید دراماتیک)، مطمئناً یک کاشی چینی با ظاهر چوبی وجود دارد که با این دیدگاه مطابقت داشته باشد.

سنگ های چینی

3. شما تعمیر و نگهداری را دوست ندارید

در حالت تعادل، کاشی های چینی نسبت به کفپوش های چوبی به نگهداری کمتری نیاز دارند. استحکام چوب طبیعی در بین چوب های اصلی متفاوت است، اما به طور کلی کاشی چینی به طور مداوم قوی تر و در برابر خراش مقاوم تر است. علاوه بر این، چوب باید به طور دوره‌ای اصلاح شود، در حالی که کاشی‌های چینی فقط به تمیز کردن گاه به گاه با یک شستشو و یک صابون ملایم نیاز دارند تا در حالت عالی بمانند.

4. می دانید چه می خواهید

با استفاده از چوب طبیعی، امکان تغییر ظاهر کفپوش های خود را در طول سال ها برای شما محفوظ می دارد.

برخی از تغییرات ممکن است غیر عمدی باشند زیرا ساییدگی ناشی از نور خورشید و لکه ها روی چوب تأثیر می گذارد. با این حال، می‌توان با برداشتن و تمیز کردن کف چوبی که از آن خسته می‌شوید، ظاهری تازه به دست آورد.

سنگ های چینی گزینه‌های بیشتری در جلو به شما می‌دهند، اما تغییر در مسیر سخت‌تر است. این تا حد زیادی به لطف چیزهایی است که اکثر مردم را به سنگ های چینی جذب می کند: دوام و طول عمر. اگر چشم انداز بلندمدتی برای خانه خود دارید، سنگ های  چینی ممکن است ماده مناسبی برای کفپوش شما باشد.

منبع : https://www.marmol.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *