مقالات

5 نکته برای طراحی فضای اتاق خواب آرامش بخش

اتاق خواب

اتاق خواب شما باید پناهگاه شما باشد که برای تجدید قوا به آنجا می روید. هنگامی که به اتاق خواب خود عقب نشینی می کنید، فضای شما باید فضایی ایجاد کند که به شما امکان می دهد با یک خواب شبانه آرامش بخش، استراحت کنید، و بدن خود را تازه کنید. اگر متوجه شدید که اتاق خواب شما با این الزامات مطابقت ندارد، ممکن است زمان طراحی مجدد فرا رسیده باشد.

شما ساعت های بی شماری را در اتاق خواب خود سپری خواهید کرد، پس چرا آن را به مکانی تبدیل نکنید که دوست دارید باشید؟

چه اتاق شما جایی باشد که با هم معاشرت می کنید یا دقیقاً جایی که شب ها سر خود را دراز می کنید، باید مکانی آرام و دنج برای استراحت باشد. به همین دلیل است که  صنایع سنگ درنیکا 5 نکته طراحی مجدد برای فضای اتاق خواب آرامش بخش را به شما نشان می دهیم که می توانید آن را نشان دهید و از آن لذت ببرید.

انتخاب رنگ اتاق خواب

شما هنگام طراحی اتاق خواب خود با هدف ایجاد فضایی آرامش بخش، مهم است که رنگی را انتخاب کنید که احساس آرامش را ایجاد کند. برای تقویت خواب و آرامش، به رنگ‌های آرام‌بخش بژ، سبزهای خنثی و آبی، زغالی یا خاکستری تیره و رنگ‌های اسطوخودوس پایبند باشید.

اتاق خواباگر تصمیم گرفتید برای اتاق خواب از دیواره های سنگی استفاده کنید ما می توانیم به شما کمک کنیم تا با انتخاب سنگ های روشن مرمریت یا گرانیت یا چینی و با ترکیب با سایر سنگ ها فضایی زیبا و فوق العاده را برای خود خلق کنید تا دیوارهای رویایی در اتاق خود داشته باشید

تمیز نگهش دار

مطالعات نشان می دهد که بهم ریختگی می تواند بر بهره وری شما تأثیر بگذارد و تحریک پذیری را افزایش دهد. از آنجایی که اتاق خواب شما باید فضایی آرامش بخش باشد، با جارو کردن و گرد و غبار نگه داشتن اتاق خود و از بین بردن وسایل غیر ضروری یا بهم ریختگی، به فکر خود لطف کنید و این از مهم ترین فاکتورها است .

منطقه عاری از فناوری

فناوری یک راه عالی برای برقراری ارتباط با دیگران، انجام کارهایمان در حالت تلفن همراه، یا خرید یا بازی در حین استراحت است. اما اگر متوجه شدید که ایمیل، تلویزیون یا صدای وزوز مداوم تلفن همراه شما در نهایت منجر به استرس می شود، بهتر است اتاق خواب جدید خود را عاری از فناوری نگه دارید.

با حذف هر گونه رایانه، تلویزیون یا سیستم بازی از این فضا، اتاق خواب خود را به منطقه ای عاری از فناوری تبدیل کنید. اتاق شما باید جایی باشد که برای استراحت و خواب می روید، نه اینکه قبل از خواب تحریک شود.

انتخاب تخت خود

کارشناسان تخمین می زنند که یک فرد به طور متوسط ​​229961 ساعت را صرف خواب می کند. این زمان زیادی برای گذراندن در یک تخت ناراحت کننده است. داشتن یک تشک و فریم تخت با کیفیت ارزش زیادی دارد. یک تشک راحت و نگهدارنده و یک چارچوب تخت را انتخاب کنید که شما را هیجان زده کند که هر شب در آن خزیده شوید

استایلی دنج و راحت

با استقبال از روند اتاق خواب “دنج”، فضایی آرام و دلپذیر ایجاد کنید. سر تخت خود را با بالش های خز مصنوعی بزرگ پر کنید و از یک پرتاب کرکی و راحت در پای تخت خود استفاده کنید. ترکیبی از بافت‌ها، مانند پتوها و بالش‌های پرشده، به ایجاد فضایی راحت کمک می‌کند که در آغوش گرفتن در پتوهای گرم را تشویق می‌کند.

با این نکات طراحی مجدد برای فضایی آرامش بخش، اتاق خواب خود را به پناهگاه شخصی بدون استرس خود تبدیل کنید. از خودتان ایده های دکوری دارید؟ با ما به اشتراک بگذارید

منبع : وبسایت مارمول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *