مقالات

مشخصات سنگ تراورتن – سنگ طبیعی

سنگ تراورتن - سنگ طبیعی

سنگ تراورتن رویایی خود را با قیمتی عالی سفارش دهید!

تراورتن که قرن ها به عنوان یک سنگ طبیعی با کیفیت بالا ارزش گذاری شده است، سنگ آهکی ایده آل برای خانه شما است. تأثیر سنگ های تراورتن بسیار متنوع است. تراورتن سنگی طبیعی در رنگ‌های زمینی دلپذیر و طبیعی، جاودانه و نجیب به نظر می‌رسند و در عین حال حسی دنج از فضا را پخش می‌کنند.

سنگ تراورتن - سنگ طبیعی

ما به شما سنگ های  تراورتن را در روش‌های مختلف سطحی پیشنهاد می‌کنیم که می توان سطح آن را طبق روش های مختلف به آنچه دوست دارید تبدیل کنید  -چکیده، پر شده، و سنباده و ساب خورده، یا پر شده و صیقل‌شده. هر عملیات سطحی ظاهری منحصر به فرد به سنگ می دهد – از مدیترانه تا مدرن و کلاسیک. سطح شیب دار مد روز است. این یک طعم مدیترانه ای ایجاد می کند که با یک حس جذاب همراه است.

سنگ های  تراورتن – سنگ طبیعی برای هر سبک زندگی

تراورتن به دلیل ظاهر منحصر به فرد و متنوع خود به عنوان یک سنگ طبیعی بسیار محبوب است. ما مجموعه‌ای از انواع مختلف سنگ های تراورتن را برای استفاده در فضای داخلی به شما پیشنهاد می‌کنیم: رنگ‌های گرم از بژ روشن تا قهوه‌ای و تیره‌تر است. سنگ های تراورتن طعم آنتیک را گسترش می دهند و در عین حال دوستانه و ظریف به نظر می رسند.

کاشی های تراورتن به دلیل ظاهر همه کاره خود را می توان با سبک های مختلف زندگی ترکیب کرد. طبیعی و در عین حال نجیب – جذابیت منحصر به فرد سنگی طبیعی. عملیات سطحی سنگ های تراورتن: چکیده، پر نشده بسته به نحوه برخورد با سطح کاشی های تراورتن، ظاهر کاملاً متفاوت است.

سنگ های سبک مانند نوع کلاسیک لایت، غلت‌خورده، پر نشده، طعم مدیترانه‌ای را گسترش می‌دهند و به دلیل ساختار ساختاری، متنوع به نظر می‌رسند. هنگام تخمگذار، سنگ با منافذ باز عرضه می شود و به طور کامل با ملات سنگ طبیعی دوغاب می شود.

این یک تصویر کلی جذاب ایجاد می کند که در آن درزها و پر شدن منافذ سنگ های تراورتن یکنواخت به نظر می رسند.

سنگ  تراورتن Noce فرورفته، پر نشده، با سایه کمی تیره تر و ظاهری روستایی متقاعد می شود.

سنگ تراورتن - سنگ طبیعی

سنگ های تراورتن – پر شده و صیقلی شما می توانید از کاشی های تراورتن پر شده و صیقلی در فضایی فوق العاده دنج استفاده کنید. برای مثال، نوع کلاسیک لایت با این عملیات سطح در دسترس است. در این نوع منافذ تراورتن با سیمان دوغاب می شود. سپس سطح بسته جلا داده می شود. این درمان ساختار سنگ طبیعی را نمایان می کند، اما اثری ملایم و دلپذیر دارد.

در ترکیب با رنگ های لطیف و گرم سنگ های تراورتن، ظاهری هماهنگ ایجاد می شود.

 جلوه های درخشان با سنگ های تراورتن – پر شده و صیقلی سنگ های تراورتن که ابتدا سطح آن پر شده و سپس صیقل داده شده است، جاودانه و نجیب به نظر می رسند. درخشش دوست داشتنی سنگ ها به عنوان پوشش کف یا دیوار به هر اتاق نشیمن درخشش جدیدی می بخشد.

سنگ تراورتن جاودانه Romano Classico با رنگ زرد بژ بی انتها که در نزدیکی شهر رم ایتالیا به دست آمده است با کاردک و سطح صیقلی در دسترس ماست.

اجرای سنگ تراورتن مانند سنگی کاملاً طبیعی، ظاهر پوشش کف یا دیوار به شدت تحت‌تاثیر تکنولوژی تخمگذار قرار دارد.

کاربرد سنگ تراورتن عباس آباد

“انجمن رومی” با سنگ های تراورتن بسیار محبوب است. در اینجا چهار قالب مختلف کاشی تراورتن با هم چیده شده است. این منطقه را شل می کند و ظاهری هیجان انگیز و محیطی منحصر به فرد ایجاد می کند. هنگام کاشی تراورتن توصیه می کنیم ابتدا کاشی های سنگ طبیعی تحویلی را از بسته بندی های مختلف مخلوط کنید. از آنجایی که یک محصول طبیعی است، همیشه در رنگ ها انحراف وجود دارد.

 

منبع : تراورتن تایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *